Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: no
bo: མིན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
