Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: yes
cs: ano

en: - None -
cs: - Nic -

en: Add
cs: Přidat

en: hidden
cs: skryto

en: no
cs: ne

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: pixels
cs: pixelů
