Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Add
fi: Lisää

en: hidden
fi: piilotettu

en: no
fi: ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: pixels
fi: pikseliä
