Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: yes
hr: da

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Add
hr: Dodaj

en: hidden
hr: skriven

en: no
hr: ne

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: pixels
hr: piksela
