Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: yes
hy: այո

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Add
hy: Ավելացնել

en: no
hy: ոչ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: pixels
hy: փիքսել
