Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: yes
it: sì

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Add
it: Aggiungi

en: hidden
it: nascosto

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Loop
it: Iterazione

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: pixels
it: pixel

en: Poster
it: Autore

en: visible
it: visibile
