Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: yes
mn: тийм

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Add
mn: Нэмэх

en: hidden
mn: далд

en: no
mn: үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
