Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: yes
mr: हो

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
