Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: yes
oc: òc

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Add
oc: Apondre

en: no
oc: non

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Loop
oc: Bocla

en: pixels
oc: pixèls
