Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: yes
pl: tak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Add
pl: Dodaj

en: hidden
pl: nie pokazuj

en: no
pl: nie

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Loop
pl: Pętla

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: pixels
pl: piksele

en: visible
pl: widoczny

en: Autoplay: %autoplay
pl: Autoodtwarzanie: %autoplay

en: Loop: %loop
pl: Pętla: %loop

en: Muted: %muted
pl: Wyciszenie: %muted

en: Display of multiple files
pl: Format wyświetlania wielu plików

en: Muted
pl: Wyciszone

en: Use multiple @tag tags, each with a single source.
pl: Użyj wielu znaczników @tag, każdy z jednym źródłem.

en: Use multiple sources within a single @tag tag.
pl: Użyj wielu źródeł w jednym znaczniku @tag.

en: Show playback controls
pl: Pokaż elementy sterowania odtwarzaniem

en: Playback controls: %controls
pl: Elementy sterowania odtwarzaniem: %controls

en: Multiple file display: Multiple HTML tags
pl: Format wyświetlania wielu plików: Wiele znaczników HTML

en: Multiple file display: One HTML tag with multiple sources
pl: Format wyświetlania wielu plików: Jeden znacznik HTML z wieloma źródłami
