Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: yes
sv: ja

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Add
sv: Lägg till

en: hidden
sv: dold

en: no
sv: nej

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: pixels
sv: pixlar

en: @label URL
sv: URL för @label

en: visible
sv: synlig

en: Display of multiple files
sv: Visning av flera filer
