Media Stream (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: yes
te: అవును

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Add
te: చేర్చు

en: no
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు
