Media Stream (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: yes
ast: Sí

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Add
ast: Amestar

en: no
ast: non

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
