Media Stream (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: yes
cy: ie

en: - None -
cy: - Dim -

en: Add
cy: Ychwanegu

en: no
cy: na

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: @label URL
cy: URL @label
