Media Stream (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: yes
hu: igen

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Add
hu: Hozzáadás

en: hidden
hu: rejtett

en: no
hu: nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: pixels
hu: képpont

en: @label URL
hu: @label webcím

en: visible
hu: látható

en: Autoplay: %autoplay
hu: Automatikus lejátszás: %autoplay

en: Loop: %loop
hu: Ismétlés: %loop

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Display of multiple files
hu: Több fájl megjelenítése

en: Muted
hu: Némított

en: Use multiple @tag tags, each with a single source.
hu: Használjon több @tag címkét, mindegyiket egyetlen forrással.

en: Use multiple sources within a single @tag tag.
hu: Több forrás használata egyetlen @tag címkén belül.

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése

en: Playback controls: %controls
hu: Lejátszás vezérlők: %controls

en: Multiple file display: Multiple HTML tags
hu: Több fájl megjelenítése: Több HTML címke

en: Multiple file display: One HTML tag with multiple sources
hu: Több fájl megjelenítése: Egy HTML címke több forrással

en: Add @type via URL
hu: @type hozzáadása webcímen keresztül
