Media Stream (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: yes
is: já

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Add
is: Bæta við

en: hidden
is: falið

en: no
is: nei

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð
