Media Stream (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Add
km: បន្ថែម

en: no
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: pixels
km: ភីកសែល
