Media Stream (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: yes
kn: ಹೌದು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: no
kn: ಇಲ್ಲ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
