Media Stream (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Add
ta: சேர்

en: hidden
ta: மறைத்து

en: no
ta: இல்லை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
