Media Stream (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: yes
th: ตกลง

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Add
th: เพิ่ม

en: hidden
th: ซ่อน

en: no
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: pixels
th: พิกเซล
