Media Stream (1.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Add
ug: قوشۇش

en: no
ug: ياق

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Poster
ug: يوللىغۇچى
