Media Stream (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: yes
vi: có

en: - None -
vi: - Không -

en: Add
vi: Thêm

en: hidden
vi: ẩn

en: no
vi: không

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Loop
vi: Lặp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: pixels
vi: điểm ảnh

en: visible
vi: hiện
