Media Stream (1.0.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: yes
fa: بله

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Add
fa: افزودن

en: hidden
fa: مخفی

en: no
fa: خیر

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Loop
fa: حلقه

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: pixels
fa: پیکسل

en: Add @type via URL
fa: افزودن @type از طریق آدرس
