Media Stream (1.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: yes
ne: हो

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: no
ne: हैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
