Media Stream (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: yes
ar: نعم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Add
ar: إضافة

en: hidden
ar: مخفي

en: no
ar: لا

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Loop
ar: حلقة

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: pixels
ar: بكسلات

en: visible
ar: ظاهر
