Media Stream (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: yes
be: так

en: - None -
be: - Нічога -

en: Add
be: Дадаць

en: no
be: не

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: pixels
be: пікселі
