Media Stream (1.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: yes
ca: sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: Add
ca: Afegeix

en: hidden
ca: ocult

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Loop
ca: Bucle

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: pixels
ca: píxels

en: @label URL
ca: URL de @label
