Media Stream (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: yes
el: ναι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Add
el: Προσθήκη

en: hidden
el: κρυφό

en: no
el: όχι

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος
