Media Stream (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: yes
gl: si

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Add
gl: Engadir

en: hidden
gl: oculto

en: no
gl: non

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Loop
gl: Bucle

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: pixels
gl: píxeles
