Media Stream (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: yes
he: סוגים

en: - None -
he: - ללא -

en: Add
he: הוספה

en: hidden
he: מוסתר

en: no
he: לא

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Loop
he: בלופ

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: pixels
he: פיקסלים
