Media Stream (1.0.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: yes
hi: हां

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Add
hi: जोड़ें

en: hidden
hi: छिपा हुआ

en: no
hi: नहीं

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: pixels
hi: पिक्सेल
