Media Stream (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: yes
ja: はい

en: Add
ja: 追加

en: hidden
ja: 非表示

en: no
ja: いいえ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Loop
ja: ループ

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: pixels
ja: ピクセル

en: Autoplay: %autoplay
ja: 自動再生: %autoplay

en: Loop: %loop
ja: ループ: %loop

en: Muted: %muted
ja: ミュート: %muted

en: Display of multiple files
ja: 複数のファイルを表示

en: Muted
ja: ミュート

en: Show playback controls
ja: 再生コントロールを表示

en: Playback controls: %controls
ja: プレイバック制御: %controls

en: Multiple file display: Multiple HTML tags
ja: 複数ファイル表示: 複数のHTMLタグ

en: Add @type via URL
ja: URLから@typeを追加
