Media Stream (1.0.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: yes
jv: ya

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Add
jv: Tambah

en: no
jv: ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: pixels
jv: piksel
