Media Stream (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Add
ku: زیاد بکە

en: no
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: pixels
ku: پیکسڵ
