Media Stream (1.0.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: yes
ps: هو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Add
ps: زیاتول

en: hidden
ps: پټ

en: no
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی
