Media Stream (1.0.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: yes
ro: da

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Add
ro: Adaugă

en: hidden
ro: ascuns

en: no
ro: nu

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: pixels
ro: pixeli

en: visible
ro: vizibil
