Media Thumbnails (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Configure
cs: Nastavení

en: Media
cs: Média

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Usage
cs: Použití

en: About
cs: Popis
