Media Thumbnails (2.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
oc: Refresca

en: Configure
oc: Configurar

en: Media
oc: Mèdia

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus
