Media Thumbnails (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Refresh
fr: Actualiser

en: Configure
fr: Configurer

en: Media
fr: Média

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Please wait...
fr: Veuillez patienter...

en: About
fr: À propos

en: Thumbnail width
fr: Largeur de la vignette
