Media Thumbnails (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Refresh
ca: Refresca

en: Configure
ca: Configura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Thumbnail width
ca: Amplada de la miniatura
