Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Action
af: Aksie

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
