Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Action
ar: إجراء

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page
ar: الصفحة

en: Media
ar: ميديا

en: Desc
ar: تنازلي

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Definition
ar: تعريف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
