Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page
ast: Páxina

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
