Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Content
cs: Obsah

en: Action
cs: Akce

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Page
cs: Stránka

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Definition
cs: Definice

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
