Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Save settings
eo: Konservu agordojn

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
