Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Action
he: פעולה

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Page
he: דף

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Token
he: אסימון

en: Definition
he: הגדרה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
