Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Media
hy: Մեդիա

en: Save settings
hy: Պահել պարամետրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
