Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Action
is: Aðgerð

en: Reset
is: Endursetja

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page
is: Síða

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Definition
is: Skilgreining

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
