Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Page
ka: გვერდი

en: Media
ka: მედია

en: Desc
ka: აღწერა

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: - All -
ka: - ყველა -
