Media Twig Tools (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Action
ku: کردار

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: About
ku: دەربارە
